Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciekawy fotoradar w Rudzie Śląskiej - uwaga.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ciekawy fotoradar w Rudzie Śląskiej - uwaga.

    Zamieszczone przez txk
    Fatum chyba jakieś nas dopadło..... ostatnio robertobadzio, a teraz Kamila....
    Nie fatum, tylko pip,pip zima i nasze nieodśnieżone drogi... Oby szybko się wyklepały
    Grunge is not death

  • #2
    Ciekawy fotoradar w Rudzie Śląskiej - uwaga.

    Po tym jak w mojej rodzinie przyszło z niego zdjęcie postanowiłem znaleźć to cudo w internecie - nic z tego. Spotkałem je, więc ja postanowiłem przełamać monopol na tajemniczość tego wozu.

    ]"]Grafika na iFotos.pl

    Poza tym strasznie suszą na DTŚ-ce ostatnio. Ostatnia zwężka w Rudzie Śląskiej, ograniczenie do 40km/h. :S

    Komentarz


    • #3
      Mickul, podziękowanko dobrze wiedzieć, że takie cudo po SL krąży

      A tak nawiaskiem, to gdzie go ząpałeś?
      O2 1.9 TDI BXE ELEGANCE - SILVER ARROW

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez SMOG_84
        Mickul, podziękowanko dobrze wiedzieć, że takie cudo po SL krąży

        A tak nawiaskiem, to gdzie go ząpałeś?
        Przed przejazdem kolejowym na Chebziu. Mojego Tatę cyknął na ulicy Kokota w Rudzie Śląskiej, a kolegę na zwężce DTŚ-ki.

        Komentarz


        • #5
          Mickul,
          a to Straż miejska ??
          ech...
          TomikT

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez tomikt
            Mickul,
            a to Straż miejska ??
            Tak.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Mickul
              Zamieszczone przez SMOG_84
              Mickul, podziękowanko dobrze wiedzieć, że takie cudo po SL krąży

              A tak nawiaskiem, to gdzie go ząpałeś?
              Przed przejazdem kolejowym na Chebziu. Mojego Tatę cyknął na ulicy Kokota w Rudzie Śląskiej, a kolegę na zwężce DTŚ-ki.
              Często tamtędy jeżdżę na Orzegów
              O2 1.9 TDI BXE ELEGANCE - SILVER ARROW

              Komentarz


              • #8
                taa to furka straży miejskiej i cykają fotki nawet w czasie jazdy gdy się jedzie z przeciwka :evil: Sprawdzone!! :P kto wie czy nawet nie kolejny raz :?
                Fabryka Barw :]

                Czarna O1 rs-line tdi
                Srebrna O2 Scout

                DACAR.team

                Komentarz


                • #9
                  skur... no inaczej tego nie mozna nazwac, sobie wszystkie gminy pokupowaly i doja
                  President Johnny II + President Florida/ ML-145
                  O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
                  OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez 2pac
                    skur... no inaczej tego nie mozna nazwac
                    piszesz o tych co na 50 mają 120?
                    - O2FL Combi 1.4TSI DSG , [SPRZEDAM]--> ramka do SWING/BOLERO - WOOD

                    Komentarz


                    • #11
                      Re: Ciekawy fotoradar w Rudzie Śląskiej - uwaga.

                      Zamieszczone przez Mickul
                      Poza tym strasznie suszą na DTŚ-ce ostatnio. Ostatnia zwężka w Rudzie Śląskiej, ograniczenie do 40km/h. :S
                      Tam widziałem 2x VW Caddy (blaszak 2 miejscowy) nieoznakowany koloru bordowego i koło niego stojący KOSZ
                      Stoi pod wiaduktem w cieniu (pod 1 Maja) zasłoniety znakami.
                      Jakby nie CB tobym już becalował.
                      MARCIN
                      Mój szkodnik

                      Komentarz


                      • #12
                        :twisted: Ten samochód to już się chyba z 10 razy spłacił straży miejskiej
                        Często go widuje ale w ruchu co jest jeszcze gorszym zagrożeniem. Teraz często wylatując na jakąś prostą z zakrętu zawsze oglądam czy coś podobnego z przeciwka nie jedzie.

                        Co do miejsc to jest ich sporo. Np. kiedyś stali między Halembą a Bielszowicami pod wiaduktem z autostrady. Samochodu nie było widać bo stał w cieniu, gdyby nie dziwne zachowanie taxi z przeciwka, który mrugał chyba z prędkością 5 mrugnięć na sekundę, to bym miał zdjęcie, bo kto tam jedzie 50!!

                        O2 1,9 BXE+ 143KM/312Nm

                        Komentarz


                        • #13
                          W Czechowicach-Dziedziach straz wiejska kupila tez autko i maja niebieska Fabie z wyposazeniem. Stoi w roznych miejscach praktycznie codziennie.

                          Te wiejskie straze szukaja kasy i sie zbroja. Juz od dawna w okolicach miejscowosci Wanaty na DK 1 k/ Czestochowy stoi taki czarny stwor na 3 nogach
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • #14
                            Ciekaw kiedy takie coś w Wawie będzie (jak już nie jest)
                            Kiedyś to można było przewidzieć mniej więcej czy coś jest, a teraz taki samochód "widmo" będzie stał i ciach "Najdroższe zdjęcie w życiu"
                            Ostatnio się zdziwiłem jak zobaczyłem Navare nieoznakowaną :shock:
                            O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Mihau
                              Ciekaw kiedy takie coś w Wawie będzie (jak już nie jest)
                              W W-wie to niech się panowie z pomarańczowymi kogutami (jak MPO) zajmą zbieraniem śmieci po ulicach, sprzątaniem psich kup i karaniem "babć z pietruszką"..
                              Od dłuższego czasu widzę, że SM zamiast wziąć się do roboty to kombinuje jak tu najwięcej kasy nazgarniać..

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Mihau
                                Ciekaw kiedy takie coś w Wawie będzie (jak już nie jest)
                                już od dawna jest, kiedyś mieli tylko problem bo się okazało że nie mają uprawnień do wystawiania mandatów ;-), ale obecnie (chyba od roku czy dwóch) jest już wszystko załatwione i legalnie sobie robią zdjęcia

                                - O2FL Combi 1.4TSI DSG , [SPRZEDAM]--> ramka do SWING/BOLERO - WOOD

                                Komentarz


                                • #17
                                  Jac_ek, ale i ten strażnik tez komuś fotke robił....
                                  Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Jac_ek, to, że takie cudeńka są to ja wiem, bo jak wracam z uczelni to przed Pomnikiem Lotnika zawsze stoją i ciachają bus-pasowców

                                    Ale z tego co zaobserwowałem to w Warszawie zawsze jak był ustawiany mobilny fotoradar (takie cudeńko jak w Peugeocie lub policja na stelażu ustawiała) to była wystawiona tabliczka "Kontrola radarowa" czy jakoś tak więc trudno było się nie zorientować, że stoją.

                                    Zamieszczone przez Arti_r1
                                    taa to furka straży miejskiej i cykają fotki nawet w czasie jazdy gdy się jedzie z przeciwka :evil: Sprawdzone!!
                                    chodziło mi bardziej o to stwierdzenie czy w Wawie są (wiem, nieprecyzyjnie się wyraziłem)
                                    O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Pytanie, czy fotoradary ze slupa robia zdjecie od tylu? Nie jestem pewny ale chyba blyslo mi cos w lusterku. Zdjecie od tylu, slup na przeciwnym pasie, pogoda do bani - w nocy do togo bardzo mocno padalo, odleglosc tak ze 100-200m. Czy takie zdjecie zrobione od tylu jest wazne?

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        firmek, jeśli zrobił Ci zdjęcie tyłu samochodu, a numer rejestracyjny jest czytelny i z przeciwka było pusto, to obawiam się że jest tak samo traktowane jak zdjęcie z przodu.
                                        O2 1.9 TDI BXE ELEGANCE - SILVER ARROW

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zastanawiam sie bo cos slyszalem, ze maja byc wprowadzone nowe przepisy dajace waznosc zdjeciom robionym od tylu. Chyba do tej pory takie zdjecia nie byly wazne? Nie wiem czy te nowe juz weszly w zycie. Niby jak w przypadku zdjecia od tylu wskazac kierowce. Zawsze moge powiedziec, ze jechalem razem z kolega, zmienialismy sie i nie pamietam kto akurat w tamtym miejscu prowadzil.
                                          Jest jeszcze inna kwestia, czy fotoradary sa w stanie zmienic prog pretkosci od ktorej robia zdjecia automatycznie - np w nocy na terenie zabudowanym jest 60 km/h a wiekszosc fotoradarow w dzien robi przy przekroczeniu o 20 - wiec przy 70 km/h. Jesli ten prog by nie zostal zmieniony to zdjecie zrobione w nocy oznacza przekroczenie predkosci o 10 km/h.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            byly byly, tylko wtedy policja musi udowodnic ze to TY prowadziles...co w zdjeciu 'od tylu' ciezko zrobic
                                            President Johnny II + President Florida/ ML-145
                                            O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
                                            OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Od tyłu lub przodu (zamiennie) mogą robić zdjęcia Polskie zabawki firmy Zurad i Szwajcarskie Multanovy ("słynne" fotoradary z pomorza) którę robią zdjęcia i podczas dojazdu i podczas odjazdu

                                              Jednak nigdy ze 100-200 metrów, a max 40 metrów w przypadku Multanovy

                                              Także możesz spać spokojnie
                                              www.soft-car.pl
                                              www.chiptuning-gdansk.pl


                                              - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
                                              - Wyłączanie DPF
                                              - Hamownia Obciążeniowa

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                jeb..ne łąpi duchy pier...ne wzieli by sie za robote a nie stali srali w stołki i fotki cykali bo czasem to przeginają służbiści ponad prawem :twisted: :twisted:
                                                http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                                                była:2006 octavia 1fl 101KM ATD
                                                2001 octavia 1fl RS 180KM AUQ
                                                JEST
                                                megane 3 rs 2.0T niby 250Km a chyba więcej
                                                octavia 1FL kombi 1.9TDI 4X4 ATD
                                                octavia 2 2.0TDI BKD

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Jac_ek, ta twoja fota to chyba jakaś stara jest, ostatnio widziałem na Radzymińskiej jak stali nie oznakowanym i pstrykali, szczęście w nieszczęściu że w wawce to podnoszą sporo ten limit ponad stan bo mijałem ich i miałem około 75 km/h gdzie dopuszczalna była 60 km/h
                                                  O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X